Travelsnami
Трансфер
Трансфер вашого багажу - це дуже зручний спосіб позбутися клопоту його перевезення через аеропорти. Ми завантажимо все ваше спорядження і доставимо його прямо до місця відпочинку.

Також ми зустрінемо вас в аеропорту і відвеземо до місця проживання.

Якщо місце вашого поселення знаходиться за межами пішої доступності до підйомників і на курорті відсутні Ski Bus (або ж вони дуже завантажені і це викликає дискомфорт), ми із задоволенням будемо возити вас до витягів і назад.

Якщо ви не любите літати на літаку та надаєте перевагу подорожам на автомобілі, то за бажанням ви можете виїхати з нами прямо з Києва на новому комфортабельному Volkswagen Transporter. Ця послуга буде завжди дешевше і цікавіше перельоту.

Вимоги по Перевезенню Багажу

Багаж на 1 особу:
  • 1 валіза для речей
  • 1 чохол для лиж / борду
  • + Додаткова сумка для гірськолижних черевиків, якщо така є в наявності

Увага!


Якщо під час відпочинку ви придбали сувеніри, продукти харчування та інше, то слід пам'ятати, що транспорт, на якому перевозять ваш багаж, буде проходити митний контроль та контроль безпеки. Все, що заборонено або перевищує дозволені норми, буде вилучатися співробітниками контролів. Такі ситуації стосуються не тільки українського кордону. Наприклад, якщо ви відпочивали в Duty-free зоні, то автомобіль при в'їзді до Європейського союзу також піддається огляду та в разі порушення стягується штраф. Пам'ятайте про це здійснюючи покупки за кордоном.
З усіх питань звертайтеся до нас будь-яким зручним способом:
E-mail: doline.doo@gmail.com
Телефон: +38 099 153 43 21 - Олег
+38 063 623 26 67 - Артур

Соцмережі: Facebook | Instagram | Youtube

© All Right Reserved. @yachtcharterline
e-mail us: doline.doo@gmail.com