Travelsnami
Подорожуй з нами!
Греція: 23.10.2021 - 30.10.2021

Вартість від:
Яхта 500€/люд


Морське підводне полювання!
Морське підводне полювання - це дуже захоплюючий вид активного відпочинку, який набирає популярності у всьому світі. Ми також одні з шанувальників цього хобі / спорту. Підводне полювання вимагає від людини певної фізичної, теоретичної і практичної підготовки, т.к занурення відбуваються на затримці дихання (апное), на досить пристойні глибини.

Ми можемо організувати морський мисливський тур практично скрізь, де підводне полювання (spear fishing) офіційно дозволено, а також оформляємо спеціальні дозволи / ліцензії, в окремих випадках забезпечуємо доставку обладнання та спорядження наземним транспортом, щоб не залежати від різних авіа-обмежень. У кожному турі на вас чекають не тільки підводні злачні місця, а й чудові пам'ятки на березі, і, звичайно, кухня з морепродуктів, здобутих самостійно.

Найбільш популярним напрямком є Середземне море, а саме: Іонічне, Егейське, Адріатичне моря з базуванням на острівній Греції і Хорватії.

Ми пропонуємо три основних, добре зарекомендували себе варіанти:

 • Варіант 1: Підводне полювання проводиться з використанням стаціонарної бази, як правило, це комфортна вілла на узбережжі. Полювання проходить з важкого морського RIB. Вас буде супроводжувати досвідчений інструктор і ліцензований шкіпер зі знанням місцевої акваторії, на предмет підводного полювання. Це прекрасний варіант для сімейного відпочинку. Можна поєднувати класичний пляжний відпочинок з улюбленим хобі, також доступні дикі пляжі з кришталево чистою водою, різні розваги за тим же катером, на вейку, джобіку і т.д
 • Варіант 2: Тур проходить на комфортабельній парусній яхті або катамарані. Кожен день ви будете пірнати в новому місці, а на березі вас чекатимуть місцева гостинність і визначні пам'ятки. На яхті є невеликий моторний човен (дінгі), який дозволяє ще більше розширити можливості для полювання і відвідування важкодоступних, але прекрасних пляжів, гротів. Необхідно відзначити, що цей варіант є найбільш затребуваним зі всіх.
 • Варіант 3: Тур проходить на комфортабельній парусній яхті або катамарані, полюємо з важкого RIB. Цей варіант дозволяє шукати морські трофеї на дуже великій відстані та розважатися катаючись за потужним катером на вейку і т.п.

З огляду на все вищесказане вартість туру розраховується індивідуально. Це залежить від обраного Вами варіанту, яхти, пори року (сезонність) і т.д. Стандартний тур - 7 днів (у разі оренди яхти - тури як правило проходять з суботи по суботу).

Приблизно можна сказати, що по Варіанту 2, на свіжій яхті вартість туру обійдеться близько 600€ з учасника.

 • Окремо за фактом оплачується паливо для яхти, катера від 30 євро з учасника
 • продукти харчування приблизно 100 євро з учасника
 • платні стоянки в портах від 30 євро
 • Купівля ліцензії на спортивну риболовлю / полювання (ціна залежить від країни).

Elan Impression 50


На яхті цього класу ми проведемо нашу подорож.
Технічний опис яхти:
Довжина: 15.18 м
Каюти: 5(+2 місця в салоні)
Сан. вузол: 2
Бак з прісною водою: 605 літрів
Подивіться відео про чудову яхту, на якій буде проходити наша подорож:
Деталі туру:
Каюти на 2
При ранньому бронюванні є можливість вибрати з кормових і носових кают.
Вік: 0+
Наш тур підходить будь-якому віку: і юним, і досвідченим мандрівникам.
Для великих компаній
При оренді всієї яхти або яхт (від 8 чоловік) - надаються знижки.
7 днів
Подорож на яхті по кращих місцях для підводного полювання.
Пейзажі
Насолоджуйтесь захоплюючими видами, поки відпочиваєте після успішного полювання!
500€
Включено у вартість:
 • Оренда парусної яхти / катамарана
 • Розміщення в двомісній каюті
 • Шкіпер зі знанням місцевої акваторії
 • Практичні заняття з управління парусної яхтою
 • Здача і прибирання яхти
 • Підвісний мотор для дінгі
 • Медична страховкадля активного відпочинку
Додаткові витрати
 • Переліт
 • Бортова каса: трансфер, паливо для яхти за фактом, харчування, стоянки в маринах / мурінгах, дозаправка прісною водою, ліцензія на вилов риби (загальна сума близько 200 - 250 євро з людини). У разі залишку - гроші повертаються рівними частинами всім членам екіпажу.
Давайте знайомитися: Артур і Олег
Будемо відповідати за вашу безпеку і комфорт на яхті! Ми проведемо вас по найкрасивішим бухтам і пам'яткам, які не залишать вас байдужими!
 • Артур Діваєв
  Засновник, шкіпер
 • Олег Діваєв
  Шкіпер
Відгуки
После первой же поездки я влюбилась в путешествия на яхте! Теперь хочется изведать все уголки морских просторов и кажется на это уйдет вся жизнь!
Настя, 27 років
Отметили день рождение на яхте - это было незабываемо!
Саша, 39 років, активний мандрівник.
Забронюйте тур зараз
Не втрачайте можливість відправитися в подорож вашої мрії!