Travelsnami
Подорожуй з нами!
Відправляйтеся в подорож на гулеті!
Гулет - це містке дерев'яне вітрильне судно, яке ідеально і органічно вписується в пейзажі Середземного моря. З розвитком туризму, відпочинок на гулетах стає все більш затребуваним і привабливим, адже він легко може змагатися з чартером яхт або відпочинком в готелі. При оренді Гулета в вартість уже входить професійний екіпаж, який забезпечить максимально комфортний відпочинок.

Завдяки своїм розмірам, від 15 до 30 метрів в довжину і продуманому дизайну, гості можуть розслабитися на просторій палубі, відпочивати в комфортабельних каютах. Каюта швидше нагадує номер в готелі з індивідуальним душем і туалетом. Гулети ідеально підходять для великих компаній до двадцяти чоловік, також існує багато варіантів для компаній поменше.

Важливою перевагою є те, що, при оренді гулета, ви орендуєте не просто яхту з капітаном, а також, професійний обслуговуючий персонал, який буде стежити за чистотою на борту, в ваших каютах, накривати на стіл, займатися миттям посуду, виконувати всі роботи на палубі. При цьому для команди передбачена окрема зона з каютами і кухнею, яка знаходиться окремо від гостьової.

У вартість відпочинку на гулеті входить: оренда самого гулета (постільна білизна, рушники, прісна вода, електрика, транзітлог, паливо, стоянки в маринах), а також послуги екіпажу. Харчування на борту передбачає варіанти: готові пакети (триразове харчування + місцевий алкоголь і безалкогольні напої, вартість близько 45 євро в день з людини); ще один варіант - це додатково оплата 30% від вартості оренди Гулета, ці гроші витрачаються на закупівлю провіанту, алкогольних напоїв, відвідування ресторанів, платних пляжів і т.д. По закінченню подорожі капітан надасть фінансовий звіт, при наявності залишку - він буде повернутий гостям, недостачу треба буде доплатити. Який варіант ви б не обрали, весь тиждень ви будете насолоджуватися відпочинком і ні про що не турбуватися.

Вартість оренди всього гулета може коливатися від 5000 євро до 150000 євро за 7 днів. Все залежить від ваших уподобань! Ми зможемо підібрати для вас ідеальний відпочинок в межах вашого бюджету!

РОЗВАГИ:


Подорожуючи на гулеті, ваші розваги обмежені тільки вашою уявою, адже фактично ви будете жити в готелі на воді та будь-яких обмежень немає, все що вам потрібно це запланувати які місця ви б хотіли відвідати по маршруту, можна відправитися на екскурсію, може просто покататися на велосипеді, піднятися в гори, вам вирішувати, можливості безмежні.


Додаткові витрати
  • Переліт
  • Страхування
Забронюйте тур зараз!
Не втрачайте можливість відправитися в подорож вашої мрії!